Неділя, 25.06.2017, 15:53Вітаю Вас Гость | RSS
Малинівський ЗНВК "Школа-сад"
Меню сайту
  • Головна сторінка
  • Історія школи
  • Історія села
  • Бібліотека
  • Малинівські новини
  • Малинівка ТV
  • Галерея випускників
  • Фотоальбом
  • Зв'язок з адміністрацією
  •  

    Наше опитування
    Внаслідок чого Ви почали палити?
    Всього відповідей: 181
    Міні-чат
    Головна » 2009 » Січень » 26 » Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
    Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
    08:44
        Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

         У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 523 учні з 26 навчальних закладів району.
        Необхідно відзначити, що олімпіадні завдання вимагали від учнів нестандартного підходу до виконання, виявлення творчої індивідуальності. І хоч не всі учасники справилися з запропонованим завданням, та більшість учнів виявили знання теоретичного матеріалу і показали вміння застосовувати на практиці.
        Призерами ІІ етапу стали 134 учні шкіл Малинського району.
        Малинівський ЗНВК «Школа-сад» завдяки своїм кращим учням та їх вчителям зайняв ІІІ місце серед шкіл району, здобувши 20 призових місць.А саме:
    українська мова та література – 5 призових місць.
    8 кл. – ІІ м. – Будакова Наталія
    ІІІ м. – Марченко Олена
    9 кл. – І м. – Марченко Ірина
    10 кл. – ІІІ м. – Гончаренко Наталія
    11 кл. – ІІ м. – Фещенко Катерина
    математика – 2 призових місця
    8 кл. – ІІІ м. – Чермак Олексій
    9 кл. – ІІІ м. – Пономаренко Юлія
    зарубіжна література – 2 призових місця
    8 кл. – ІІ м. – Будакова Наталія
    10 кл. – ІІІ м. – Гончаренко Наталія
    біологія – 1 призове місце
    10 кл. – ІІІ м. – Гончаренко Наталія
    англійська мова – 4 призові місця
    9 кл. – І м. – Володько Дмитро (на фото)
    ІІ м. – Тараскін Марк (на фото)
    10 кл. – І м. – Гончаренко Наталія
    11 кл. – ІІ м. – Будакова Марія
    правознавство – 1 призове місце
    10 кл. – ІІІ м.- Тищенко Олег
    історія – 1 призове місце
    10 кл. – ІІІ м. – Тищенко Олег
    хімія – 2 призових місця
    8 кл. – І м. – Маркович Анастасія
    11 кл. – ІІІ м. – Заінчковська Ірина
    трудове навчання – 1 призове місце
    9 кл. – І м. – Пономаренко Юлія
    Адміністрація ЗНВК висловлює подяку всім учням та вчителям за участь та підготовку в олімпіадах і бажає в наступному році ще кращих успіхів.
    Гордіться, бо Ви є найкращі!
    Переглядів: 856 | Додав: malina | Рейтинг: 3.7/3 |
    Всього коментарів: 1
    1  
    Молодці, так тримати

    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Форма входу
    Календар новин
    «  Січень 2009  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    Пошук
    Друзі сайту
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0