Понеділок, 01.03.2021, 02:00Вітаю Вас Гость | RSS
Малинівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ I-III cтупенів"
Меню сайту
 • Головна сторінка
 • Історія школи
 • Історія села
 • Бібліотека
 • Малинівські новини
 • Малинівка ТV
 • Галерея випускників
 • Фотоальбом
 • Публічна інформація
 • Зв'язок з адміністрацією
 •  

  Наше опитування
  Внаслідок чого Ви почали палити?
  Всього відповідей: 268
  Міні-чат

  Екскурс в історію


   вересня 2013

        Назва села Малинівка походить від німецької колонії Малиндорф, яку заснували німці-колоністи в 1871 році. В цьому ж році згідно розпорядження Київського лютеранського пастора була відкрита школа з німецькою мовою навчання. Школа утримувалася за рахунок жителів колонії. В школі навчалося 40 учнів. Грамоті дітей навчав Кароль Фрідріхович Віхерт. За свою роботу він отримував 40 карбованців сріблом в рік, 15 соток землі і будинок. 
      В 1902 році в селі існувала церковно-приходська школа, де навчалося 69 учнів. Вчителем школи був Кучера Антон Іванович. 
      В 1925 році жителі села вирішили побудувати школу за власні кошти. Вже в жовтні 1926 року розпочалося навчання в новому приміщенні початкової школи. Навчання велося чеською мовою. Протягом 1925-1932 років тут працювали вчителями чехи – Живнустка, Борцал та Гомолачек. В 1934 році початкова школа була реорганізована в семирічну. З 1937 року навчання велося українською мовою. Пізнавати ази науки дітям допомагали випускники Київського педагогічного технікуму – Вишневський В.Б.,Габрієл Т.Ф. і Полачек М.Р. 
     В січні 1944 року в селі знову відновила роботу початкова школа. Вчителями школи працювали Полачек М.Р. і Полачек Ф.Ф. Директором школи був Білозор Іван Давидович.
     В 1954 році школа стає восьмирічною. В 1961 році було побудоване нове приміщення школи, де навчалися 166 учнів. В різний час в стінах нашої школи розпочали свій трудовий шлях досвідчені педагоги – Р.І. Коваленко, Ц.Й. Скремлінська, О.П. Сидоренко, Н.І.Ковальчук, К.І. Самородов,В.М. Щукіс. За активної діяльності Щукіс В.М. у 1961 році в нашій школі були відкриті перші гуртки – «Умілі руки», танцювальний та налагоджено тимурівську роботу.
    З 1985 року школа розміщується в новому двоповерховому приміщенні і функціонує як середня. Директором її працював Захарчук О.О. Даний період характеризується демократизацією шкільного життя. Традиційними стають конкурси – «Ну-мо хлопці», «Ну-мо дівчата», КВК, «Свято квітів», «День гумору». Учні разом з наставниками постійно здійснювали екскурсії по містах бувшого Радянського союзу.
     З 1996 по 2001 рік Малинівську середню школу очолював Литка М.Д. Школа поступово переходить до системи диференційованого підходу у навчально-виховному процесі. З першого класу вводиться вивчення іноземної мови та інформатики, запроваджується вивчення автосправи. На базі школи відкривається філія факультету довузівської підготовки Київського політехнічного університету. Школа співпрацювала з Державною агроекологічною академією м. Житомира та педуніверситетом імені Драгоманова. В даний період в школі працювали досвідчені педагоги – О.К. Бердник, П.І. Недашківський, М.В. Задорожня, І.І. Мазур, Г.Г. Лобунець. Чеській мові учнів школи навчає представник Міністерства освіти Чеської Республіки Ярослав Свобода.
    З 2001 року школу очолює Бех Л.І. За його керівництва значно покращилася матеріально-технічна база школи та облаштування кабінетів, відкрито сучасний комп'ютерний клас. При школі функціонує дитячий садок на 75 місць, де працюють досвідчені вихователі – Мартюшенко Л.В., Кучинська Л.П., Кириченко Т.П. Наша школа постійно займає призові місця у рейтингу навчальних закладів Малинського району серед шкіл І-ІІІ ступенів. Учні школи є неодноразовими переможцями районних та призерами обласних предметних олімпіад. В школі діє шкільний парламент. Сьогодні свої знання учням передають справжні майстри своєї справи – В.Д. Недашківська, Т.В. Бузенко, І.М. Власенко, Л.Б. Єнько, В.Г. Мудрик, Л.М. Фещенко, Л.М.Корнійчук, М.С.Кузьменко.
    Учні та вчителі школи плідно працюють над створенням музею «Історія села Малинівка». В школі виходить газета «Малинівські новини», де висвітлюються проблеми та нагальні проблеми школи.
    В НВК на 1вересня 2013 року навчається 258 учнів та 76 вихованців садка, працює 34 вчителі. Змінено назву навчального закладу на Малинівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів". Проблемною тематикою над якою працює колектив НВК  є: «Творче спрямування діяльності педагогічного колективу на всебічний розвиток юної особистості, формування її базових компетенцій на основі вдосконалення методичної культури кожного педагога, використання його потенційних творчих можливостей, інноваційної діяльності».

  Форма входу
  Календар новин
  «  Березень 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031
  Пошук
  Друзі сайту
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Союз образовательных сайтов
  Карта відвідувань
  Погода в Україні