Четвер, 09.04.2020, 12:53Вітаю Вас Гость | RSS
Малинівський ЗНВК "Школа-сад"
Меню сайту
  • Головна сторінка
  • Історія школи
  • Історія села
  • Бібліотека
  • Малинівські новини
  • Малинівка ТV
  • Галерея випускників
  • Фотоальбом
  • Публічна інформація
  • Зв'язок з адміністрацією
  •  

    Наше опитування
    Внаслідок чого Ви почали палити?
    Всього відповідей: 257
    Міні-чат
    Головна » 2012 » Вересень » 19
         Запитання та відповіді щодо порядку та необхідності представлення методичних розробок чи інших методичних матеріалів педагогічними працівниками для атестації
     
    1. Працюю у дошкільному навчальному закладі. Маю неповну вищу педагогічну освіту. Стаж роботи 30 років. У цьому році проходжу чергову атестацію. Звернулася до атестаційної комісії із заявою про присвоєння педагогічного звання "вихователь-методист". Чи повинна я готувати методичні розробки? Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників передбачено присвоєння педагогічних звань педагогічним працівникам, які досягли високих показників у роботі. Зокрема, пунктом 5.2 Типового положення встановлено, що педагогічне звання "вихователь-методист" може присвоюватись вихователям дошкільних навчальних закладів, які здійснюю науково-методичну й науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами. За ... Читати далі »
    Переглядів: 579 | Додав: malina | Дата: 19.09.2012 | Коментарі (0)

    Форма входу
    Календар новин
    «  Вересень 2012  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    Пошук
    Друзі сайту
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0