Четвер, 27.02.2020, 19:19Вітаю Вас Гость | RSS
Малинівський ЗНВК "Школа-сад"
Меню сайту
  • Головна сторінка
  • Історія школи
  • Історія села
  • Бібліотека
  • Малинівські новини
  • Малинівка ТV
  • Галерея випускників
  • Фотоальбом
  • Зв'язок з адміністрацією
  •  

    Наше опитування
    Внаслідок чого Ви почали палити?
    Всього відповідей: 255
    Міні-чат
    Головна » 2009 » Листопад » 4 » Оплата праці педагогів у період карантину здійснюватиметься за посадовим окладом
    Оплата праці педагогів у період карантину здійснюватиметься за посадовим окладом
    10:08

    У відповідності до Галузевої угоди між Міністерством освіти та ЦК Профспілки працівників освіти, оплату простою не з вини працівника рекомендовано здійснювати в розмірі не менше тарифної ставки (посадового окладу)
    Міністерство освіти і науки України (МОН) та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на численні запитання з місць стосовно оплати праці працівників у період тимчасового зупинення навчання рекомендують керуватися положеннями Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2007- 2009 роки.

    Як зазначається у спільному листі Міносвіти та ЦК Профспілки від 02 листопада 2009 року, Положення Угоди діють безпосередньо та поширюються на працівників закладів та установ освіти, які перебувають у сфері дії сторін Угоди, і є обов'язковими для включення до колективних договорів, угод нижчого рівня (п. 1.4 Угоди).

    Відповідно до пункту п. 8.3.4 Угоди, оплату простою не з вини працівника рекомендовано здійснювати в розмірі не менше тарифної ставки (посадового окладу).

    Щодо педагогічних працівників, то оплату їх праці у випадках, коли впродовж певного періоду заняття не проводяться з незалежних від них причин (епідемії, метеорологічні умови тощо), рекомендовано провадити з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.

    З метою недопущення зниження рівня соціальної захищеності освітян, особливо в умовах поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, Міністерство освіти і ЦК Профспілки просять керівників навчальних закладів, установ освіти і науки та профспілкові органи забезпечити збереження на цей час за працівниками заробітної плати незалежно від режиму роботи закладів, установ.

    Як повідомлялось раніше, Міністерство освіти і науки (МОН) вимагає не допускати примусового відправлення педагогічних працівників у відпустки у період карантину.


    По матеріалам: Освіта.ua

    Переглядів: 664 | Додав: malina | Рейтинг: 4.5/2 |
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Форма входу
    Календар новин
    «  Листопад 2009  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30
    Пошук
    Друзі сайту
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0